Konferencja na temat świadczenia pielęgnacyjnego

Fundacja Imago i Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji: „Jestem mamą. Nie rehabilitantką. Jestem tatą. Nie terapeutą. Rodzice dzieci z niepełnosprawnościami a rynek pracy” poświęconej zagadnieniom związanymi z godzeniem życia zawodowego z wychowywaniem niepełnosprawnego dziecka. Zapraszamy Państwa między innymi do dyskusji na temat projektu zmian zasad przyznawania świadczenia pielęgnacyjnego.

Konferencja odbędzie się 2 kwietnia 2014 r. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza, przy al. Jerozolimskich 123A

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Program konferencji Formularz zgłoszeniowy

 

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z:

 

Joanną Piwowońską:tel. 12 629 85 14, 663 883 332, joanna.piwowonska@firr.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prosimy o przesłanie podpisanych formularzy zgłoszeniowych do 31 marca 2014 r. (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

 

faksem na numer: 12 629 85 15 lub e-mailem: konferencja@firr.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma e-mailowe potwierdzenie rejestracji zawierające informacje na temat szczegółowego programu konferencji, miejsca obrad itp.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

„Jestem mamą. Nie rehabilitantką. Jestem tatą. Nie terapeutą. Rodzice dzieci z niepełnosprawnościami a rynek pracy”