Spotkanie dla rodziców w Krakowie

Zapraszamy 27 czerwca (piątek) do Krakowa na spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami ,,Diagnoza i co dalej?”, które odbędzie o godz. 15.00 w Krakowie przy ul. Wybickiego 3A w siedzibie Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego.

Celem spotkania „Diagnoza i co dalej?”, skierowanych do rodzin dzieci z niepełnosprawnościami, jest:

  • wyjaśnienie prawnych aspektów niepełnosprawności dziecka (orzeczenie o niepełnosprawności, potrzebie kształcenia specjalnego, wczesne wspomaganie, świadczenie pielęgnacyjne),
  • wskazanie możliwych dróg do zrozumienia problemów dzieci niepełnosprawnych w okresie dorastania

 

W trakcie spotkania rodzice otrzymają materiały informacyjne oraz będą mieli możliwość uzyskania indywidualnych porad.

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie i odesłanie poniższego formularza zgłoszeniowego na adres: spotkania@pomocdlarodzicow.firr.org.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 12 350 63 62 lub kontaktować się z nami mailowo: kontakt@pomocdlarodzicow.firr.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizatorem wydarzeń są: Fundacja IMAGO oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. Spotkania informacyjne organizowane są w ramach projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.