Turnusy rehabilitacyjne- lista organizatorów

Czas wakacji to nie tylko czas urlopów, ale także okres, który wielu rodziców wykorzystuje na wybranie się z dzieckiem na turnus rehabilitacyjny. Niektóre turnusy oferują bardzo intensywną rehabilitację inne mają charakter rekreacyjny. Wszystko zależy od potrzeb dziecka i oczekiwań rodzica.

W rzeczywistości, rodzice często mają problem ze znalezieniem właściwego turnusu. Odpytywanie innych rodziców, przeglądanie forów internetowych – tak najczęściej wyglądają poszukiwania. Pytania o turnusy nierzadko pojawiają się także w rozmowach z naszymi konsultantami.

Wychodząc naprzeciw temu problemowi, po rozmowach z wieloma rodzicami i przejrzeniu dyskusji w sieci przygotowaliśmy listę organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, które są najczęściej polecane. Mamy nadzieję, że poniższa lista pomoże  rodzicom w ich poszukiwaniach.

Oczywiście jest to lista otwarta. Dlatego, Drodzy Rodzice, jeśli znacie i polecanie organizatorów, którym na naszej liście nie ma, to  zachęcamy do kontaktu: tel. 12 350 63 62, kontakt@pomocdlarodzicow.firr.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.